Banner Top
ostatnia aktualizacja 14 Mar 2014 14:08

Memoriał dla Hydro

Tuż po zakończeniu jesiennego sezonu Gubińskiej Ligi Piłki Nożnej, w której triumfowała ekipa Enei, piłkarze-amatorzy wzięli udział w Memoriale Jana Oczkowskiego – wieloletniego uczestnika GLPN. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Niestety, z rywalizacji wycofała się żeńska drużyna Pumy. Oby były to chwilowe problemy kadrowe i panie powróciły wkrótce do ligowej rywalizacji.

Mecze odbywały się wieczorami we wtorki i czwartki na Orliku przy ulicy Roosevelta i były prowadzone przez sędziego Mirosława Skobla. Wyniki spotkań grupowych: Enea-Grafit 16:2, Jano-Hydro 3:4, Jano-Grafit Team/Amigole 11:2, Hydro-Amigole/Grafit Team 7:2. W półfinale Enea pokonała Jano 4:2, natomiast Grafit bez walki oddał walkowerem mecz z Hydro. W finale, po zaciętym spotkaniu, wzmocnione kadrowo Hydro pokonało Eneę 5:3 i zostało zwycięzcą tegorocznego Memoriału.

Teraz przed piłkarzami chwila przerwy. W grudniu odbędzie się kolejny memoriał – tym razem ku pamięci Darka Łagożnego. Potem ruszą zimowe rozgrywki ligowe na hali. Miejmy nadzieję, że przystąpi do niej więcej ekip niż w jesiennym sezonie. Organizatorem Gubińskiej Ligi Piłki Nożnej, prowadzonej przez Tomasza Romanowskiego, jest Miejski Ośrodek Sportu w Gubinie.

(am)

Ostatnio zmienianyśroda, 08 listopad 2017 10:47

2°C

Gubin

Cloudy

Humidity: 84%

Wind: km/h

  • 24 Mar 2016 7°C 2°C
  • 25 Mar 2016 9°C 4°C