Banner Top
ostatnia aktualizacja 14 Mar 2014 14:08

Szukasz mieszkania? Spróbuj w Guben

Już parę lat temu pojawiła się informacja o tym, że GuWo - Gubener Wohnungsgesellschaft (odpowiednik spółdzielni mieszkaniowej w Guben) jest zainteresowane wynajmem lokali mieszkalnych dla Polaków. Tym razem pojawiła się kolejna bardzo ciekawa oferta, z której skorzystać mogą wszyscy poszukujący swoich „czterech kątów”.

Dla chętnych przygotowanych zostało kilka mieszkań, położonych na 3 lub 4 piętrze, w których obowiązuje atrakcyjna cena najmu – jedynie około 3,5 Euro (około 14 złotych) za metr kwadratowy, co oznacza, że za klasyczny 50-metrowy lokal zapłacimy w przybliżeniu 700 złotych. Oczywiście zaznaczyć trzeba, że taka preferencyjna kwota ma swoje powody – lokale nie są w pełni wykończone. Najemca na własny rachunek będzie musiał wytapetować jakieś pomieszczenie, wyłożyć płytki w łazience lub skończyć podłogę.

Każdy zainteresowany ofertą GuWo powinien skontaktować się z polskojęzycznym pracownikiem gubeńskiej spółdzielni: panią Żanetą Dang Hong, tel.: 03561/ 400312 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

2°C

Gubin

Cloudy

Humidity: 84%

Wind: km/h

  • 24 Mar 2016 7°C 2°C
  • 25 Mar 2016 9°C 4°C